Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8943

  USD: 1.1777

Sakaru tehnoloģijas

Kaspars Buls

Foto: Ieva Čīka/LETA

Bite apņēmusies audzēt muskuļus biznesa segmentā

Mobilo sakaru operators Bite uzsācis biznesa segmenta attīstības programmu, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Buls sacīja, ka jaunie plāni ir izstrādāti, domājot par uzņēmēju dažādajām vajadzībām, un tie būtiski atšķiras no tā, ko operators jebkad ir piedāvājis juridiskajām personām.

«Mēs esam apņēmušies audzēt muskuļus biznesa segmentā, tāpēc esam radījuši speciālus biznesa komplektus. Mūsu piedāvājumu no citiem atšķir iestrādātās iespējas saziņai ar NVS valstīm un Gruziju,» skaidroja uzņēmuma vadītājs.

Līdzšinējā Bites pieredze liecina, ka biznesa klientiem saziņas iespējas ar NVS valstīm un Gruziju kļūst aizvien aktuālākas – pieaug ne tikai zvanu un SMS skaits uz un no šīm valstīm, bet arī sarunu ilgums.

Visiem pamata tarifu plāniem kā bezmaksas bonuss neierobežotā laika periodā klāt pievienots antivīruss, kas darbosies Bites tīklā.

Ilgtermiņā operatora mērķis esot piedāvāt pilna servisa biznesa pakalpojumus, tā nodrošinot klientiem visus nepieciešamos sakaru un IT pakalpojumus. Bites mērķis līdz 2018.gada beigām ir palielināt biznesa pieslēgumu skaitu par 30%.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Tele2 izsolē iegūst starta pozīciju 5G izvēršanai Latvijā

Tele2 izsolē iegūst starta pozīciju 5G izvēršanai Latvijā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas rīkotajā izsolē par 5G attīstībai izmantojamā radiofrekvenču spektra joslas lietošanas tiesību piešķiršanu uzvarējis mobilo sakaru operators Tele2. Līdz ar to Tele2 rīcībā šobrīd...

Reklāma