Dienas Bizness

 • 24 otrdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8764

  USD: 1.2238

Mazais bizness

Sākam biznesu: Soma pielāgojas dzīves ritmam

Šobrīd somu jomā aktuālas ir lakoniskas detaļas, labi materiāli un ērtība, tieši tāpēc modē ir mugursomas, uzskata Dace Plotniece, somu zīmola Gotfriids autore. 

«Es izbaudu iespēju palīdzēt sievietēm tik pie savas kārotās somas. Reizēm tā ir kombinācija no daudziem modeļiem – rokturis no viena, fasons no cita, aizdare vēl no kāda cita. Es ceru, ka man būs iespēja maksimāli turpināt šo individualizēto pieeju, lai rezultāts būtu tieši tāds, kā pasūtītājs vēlas,» viņa saka.

Dace uzskata, ka mūsdienās kaut ko prast ir ļoti vērtīgi. Viņa augstu novērtē reālās prasmes, to, ko cilvēki māk izdarīt ar savām rokām, radot taustāmu rezultātu. 

Pirmās somas bija pilnīgs Daces ideju īstenojums, bet šobrīd viņa vairāk pievērsusies individuālo pasūtījumu izpildei. «Katra manis radītā soma ir līdz detaļām kopā ar pasūtītāju izstrādāts darbs. Procesā sazvanāmies, detalizējam, es zīmēju papildu skices, piemeklējam ādas faktūru, toni, dodu iespēju izvēlēties katru detaļu. Tā ir bauda – būt noteicējam par galarezultātu. Tāpēc ļauju klientei izvēlēties visu, līdz sīkākajai detaļai,» viņa pauž. 

Visu rakstu Soma pielāgojas dzīves ritmam lasiet trešdienas, 3.janvāra laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latviešu ražotos Plasma Pedal novērtē pasaulē

Latviešu ražotos Plasma Pedal novērtē pasaulē

Uzņēmumu «Gamechanger Audio» dibināja četri draugi 2015.gada novembrī, sākot strādāt pie sava pirmā produkta «Plus Pedal», kuru atzinīgi novērtēja Amerikā. Pusotru gadu vēlāk ambiciozie puiši  izlēma radīt savu otro produktu «Plasma...

Reklāma