Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8943

  USD: 1.1777

Mazais bizness

Mana pieredze: Rada transformējamu mēteli  7

Rīgas Dizaina skolas absolventes Agrita Pantele un Linda Kampara lolo un attīsta biznesa ideju par gudrā mēteļa izveidošanu

Kopš 2013. gada dizaineres ir attīstījušas trīs zīmola Espatte kolekcijas, kas katra atrisina kādas funkcionālās un dizaina problēmas, līdz ar to radot vēl vienu puzles gabaliņu gudrā mēteļa pilnveidošanas procesā. «Patlaban norit darbs pie ceturtās mēteļu kolekcijas izstrādnes, kas būs līdz šim ieguldītā darba apvienojums vienā produktā – gudrajā mētelī, kas ir ūdens necaurlaidīgs, vēju aizturošs, elpojošs, viegls, elegants un reizē ērts, lai to varētu valkāt gan brīvdienu aktīvās atpūtas laikā, gan apmeklējot teātri vai restorānu, turklāt tas ir multifunkcionāls jeb ērti transformējams,» stāsta L. Kampara.

Taujātas par produkta virzību tirgū, uzņēmējas atklāj, ka biznesa sākšanas posmā izmēģināja etsy.com, lai iemācītos ko vairāk par tirdzniecību internetā, taču nākotnē tiešsaiste nebūs vienīgais un galvenais pārdošanas kanāls. Iecerēts, ka zīmola Espatte mēteļi būs atrodami arī kādā veikalā Rīgā, līdzīgi produkts tiks pārdots arī ārvalstīs. «Domājam piesaistīt tirdzniecības speciālistus gan Latvijā, gan eksporta mērķa tirgos, kuri palīdzētu šajā jomā. Mūsu mērķa tirgus ir valstis, kurās ir līdzīgi laika apstākļi kā Latvijā, piemēram, Skandināvija, Anglija, Īrija, Nīderlande, neizslēgsim arī Baltkrieviju un Krieviju,» atklāj A. Pantele.

Visu rakstu Rada transformējamu mēteli lasiet 27. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

 • es

  pirms gada, 2017.04.27 13:06

  +3 -0

  Tā arī nesapratu kur tas mētelis transformējas
  Un stepēti apģērbi jau ka'dus 2 gadus ir ārā no modes.

  • A

   pirms gada, 2017.04.27 13:41

   +2 -0

   Stepētās jakas vēl ir modē (paskati lielo zīmolu pēdējās kolekcijas), bet ne jau nu šādi. Iespaids vecmodīgs, forma neizceļ augumu. Izskatās pēc slāvu halāta. Un tā briesmīgā poga priekšā... Varbūt pārējie modeļi ir labāki - šis ir briesmīgs.

 • Aina

  pirms gada, 2017.04.27 13:16

  +3 -0

  Varētu padomāt... Vairākas reizes pārlasīju, ko tur var transformēt, tā arī nesalasīju.

 • VVZ

  pirms gada, 2017.04.28 07:51

  +4 -0

  I brjuki prevrašajetsja... prevraščajetsja brjuki.... v eļegantnije šorti!

 • ?

  pirms gada, 2017.04.28 11:33

  +0 -0

  Mareunrols vai tikai kaut ko tādu nepiedāvā jau krietni sen, tikai daudz labāku?

 • ivo

  pirms gada, 2017.04.28 12:38

  +1 -0

  pufaika ir un paliek pufaika

Reklāma