Dienas Bizness

 • 17 trešdiena,
  oktobris

  Gaits, Karīna, Gaitis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8759

  USD: 1.1587

Mazais bizness

Mana pieredze: Izdrukāt atmiņas, kas ir noķertas telefonā

Fotogrāfijas ir vērts saglabāt taustāmā veidā, jo tā ir vēsture, kas dod iespēju uz mirkli apsēsties un saprast, kā cilvēki un lietas laika gaitā mainās.

Tā uzskata Ģirts Draugs, Myprint (SIA Parrot Telpa un SIA Parrot Reklāma) līdzīpašnieks. Uzņēmums drukā dažādus foto produktus, kurus klienti var pasūtīt interneta vietnē myprint.lv, – kartītes, albumus, plakātus, kanvas, kalendārus utt. Ģirts uzsver, ka īpaši svarīgs ir iepakojums. «Katru albumu glīti ietinam pauspapīrā, uzlīmējam uzlīmīti, iepakojam speciāli šim produktam paredzētā kastītē, apsienam ar striķīti. Tas ir mežonīgs darbs un papildu izmaksas, bet tā vajag un viss. Tā iedodam produktam līdzi kaut ko īpašu, un cilvēku atsauksmes ir lieliskas,» viņš apgalvo.

Ģirts uzskata, ka labai fotogrāmatai nekas daudz nav vajadzīgs – labs papīrs un pārdomāts bilžu izvietojums. Myprint piedāvājumā ir viens albums, kur pasūtītājs neko īpaši nevar mainīt. Piemēram, ja konkrētā bilde ir kvadrāts, tad automātiski tiek paņemta fotogrāfija, vadoties pēc īsākās malas, un, ja tā ir vertikāla, daļa var tikt «nogriezta» un jāmeklē piemērotāka. Šī iemesla dēļ klientu apkalpošanā ir vairāk darba, jo cilvēki mēdz zvanīt un vaicāt, kāpēc tā. «Mēs šādā veidā viņus piespiežam izveidot skaistu albumu. Protams, ir arī fotogrāmatas, kur visu var darīt, kā vien pats vēlas, un ir cilvēki, kuri spēj uztaisīt kaut ko ļoti skaistu,» spriež Ģirts.

Ņemot vērā, ka šodien cilvēki daudz laika pavada, darbojoties telefonā, Myprint albumus var veidot arī viedtālrunī, bet Ģirts uzskata, ka tas jādara mierīgā gaisotnē datorā. «Tas tomēr ir tāds personisks produkts, ko gribi redzēt lielākā formātā, un telefonā ne vienmēr var saprast, vai bilde ir gana laba,» viņš skaidro. Uzņēmējs vēlas rosināt cilvēkus mierīgi apsēsties un, veidojot albumu, piedomāt par saviem draugiem, mammām.

Visu rakstu Izdrukāt atmiņas, kas ir noķertas telefonā lasiet 12.jūnija laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Mana pieredze: Mode dzīvo arī trenažieru zālē

Mana pieredze: Mode dzīvo arī trenažieru zālē

Redzot, ka dizaina sporta apģērbu niša ir diezgan brīva, Latvijas bikini fitnesa čempione Gunita Poga-Janevica nolēma radīt savu zīmolu Fit and Feminine. «Visu laiku strādāju finanšu jomā, tas man ļoti patika, tā ir mana stiprā...

Reklāma