Dienas Bizness

 • 20 sestdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8837

  USD: 1.2255

Finanses

Foto: freeimages.com

VID sistēmas kļūdas dēļ parādnieku sarakstā nonākuši arī tie, kuriem parādu nav

#Patlaban tiek veikts pēdējais aprēķins, lai pārliecinātos, ka visas kļūdas patiešām ir novērstas.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) operatīvi konstatējis kļūdas nodokļu aprēķinos Nodokļu informācijas sistēmā jeb NIS, tāpēc VID Publiskojamo datu bāzes sadaļa Nodokļu parādnieki tika īslaicīgi slēgta, informē VID pārstāve Aļona Zandere.

Tas bija vajadzīgs, lai novērstu nekorektas informācijas publicēšanu un pieejamību lietotājiem. Dažos gadījumos tika konstatēts, ka sistēma parādnieku sarakstā atlasa arī tādus nodokļu maksātājus, kuriem parādu nav.

Lai arī šādu gadījumu ir maz, tiek pārskatīta pilnīgi visa informācija. Šodien datu bāzes sadaļas Nodokļu parādnieki darbība ir atjaunota, taču nodokļu parādu aprēķins par 2018.gada 7.janvāri vēl nav pieejams. 

Patlaban tiek veikts pēdējais aprēķins, lai pārliecinātos, ka visas kļūdas patiešām ir novērstas. Tiklīdz pārbaudes tiks pabeigtas, saraksts tiks publiskots pilnībā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FM: Ukrainas lēmums iekļaut Latviju nodokļu patvēruma valstu sarakstā nav pamatots

FM: Ukrainas lēmums iekļaut Latviju nodokļu patvēruma valstu sarakstā nav pamatots

Ukrainas 2017.gada pēdējās dienās pieņemtais lēmums iekļaut Latviju nodokļu patvēruma valstu sarakstā nav pamatots, aģentūrai LETA atzina Finanšu ministrijas (FM) pārstāvis Aleksis Jarockis. «Latvijas ieskatā, mūsu iekļaušana šajā sarakstā...

Reklāma