Dienas Bizness

 • 20 sestdiena,
  oktobris

  Leonīds, Leonīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8802

  USD: 1.1470

Finanses

Foto: Edijs Pālens/LETA

Rietumu Bankas akcionāriem izmaksās dividendes 12,7 miljonu eiro vērtībā

Šonedēļ notikusi AS Rietumu Banka akcionāru sapulce, kurā apstiprināts bankas un koncerna gada pārskats par 2017. gadu, padomes un valdes ziņojums par darbību 2017. gadā un auditora KPMG Baltics ziņojums, informē banka.

Pieņemts arī lēmums par dividenžu izmaksu no bankas 2017. gada tīrās peļņas, kas pārsniedza 33 miljonus eiro.

«Nepārtraukta attīstība daudzu gadu garumā nodrošināja stabilu pamatu, balstoties uz kuru banka arī pašreizējos sarežģītajos apstākļos turpina strādāt ar peļņu un uzturēt augstu likviditāti. Mēs ātri esam veikuši nepieciešamās izmaiņas, un līdz šī gada beigām transformācijas process galvenokārt tiks pabeigts. Mums parādās jauni, perspektīvi klienti; mēs turpinām īstenot jaunus plānus, uzstādīt jaunus mērķus un izmantojām visus mūsu resursus to sasniegšanai», – atzīmē Valdes priekšsēdētājs Rolfs Fulss.

Dividenžu izmaksai parasto un priviliģēto akciju īpašniekiem novirzīti kopumā 12,7 miljoni eiro. Priviliģēto akciju ienesīgums sastādīja 5% gadā.Pārējā peļņas daļa novirzīta bankas attīstībai.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FKTK piemēro 2,2 miljonu eiro sodu LPB Bank AS un izsaka brīdinājumu valdes loceklim

FKTK piemēro 2,2 miljonu eiro sodu LPB Bank AS un izsaka brīdinājumu valdes loceklim

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pieņēmusi lēmumu piemērot soda naudu «LPB Bank» AS 2 205 282 eiro apmērā par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas (NILLTFN) normatīvo aktu prasību...

Reklāma