Dienas Bizness

 • 16 ceturtdiena,
  augusts

  Astra, Astrīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8913

  USD: 1.1321

Finanses

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Barclays tehnoloģiju centrs Viļņā apsver iespēju atteikties no trešās daļas darbinieku

Lielbritānijas bankas «Barclays» tehnoloģiju centrs Viļņā aizvadītajā nedēļas nogalē paziņojis, ka apsver iespēju atteikties no trešās daļas darbinieku, uzsverot, ka šis lēmums nav saistīts ar Lietuvas investīciju vidi.

Kā teikts tā izplatītajā paziņojumā, varētu tikt likvidētas vai pārceltas uz citu valsti aptuveni 350 darbinieku funkcijas. Šobrīd «Barclays» Viļņā nodarbina vairāk nekā 1100 cilvēku.

«Barclays» Lietuvas operāciju centra izpilddirektors Mariano Andrade-Gonsaless šo lēmumu skaidrojis ar bankas ilglaicīgo globālo stratēģiju un procesu optimizēšanu.

«Tāpat kā jebkura cita liela organizācija, »Barclays« pastāvīgi pārskata savu darbību visā pasaulē, lai panāktu, ka kompānijas struktūra un darbības vietas nodrošina lielāku darbības efektivitāti. Šā iemesla dēļ mēs apsveram dažādas iespējas, kā optimizēt savu darbību visā pasaulē, ieskaitot ASV, Indiju, Āziju un Klusā okeāna reģionu, kā arī Apvienoto Karalisti un Eiropu, tostarp Lietuvu. Uzsveram, ka tas tiek apsvērts globālā līmenī un nekādā mērā nav saistīts ar Lietuvas investīciju vidi,» viņš norādījis, piebilstot, ka par to jau informētas visas ieinteresētās puses un pašlaik notiek konsultācijas ar darba padomi.

Pēc Andrades-Gonsalesa teiktā, nekādi lēmumi par turpmāko «Barclays» stratēģiju Lietuvā, tai skaitā par Viļņā izveidoto jaunuzņēmumu darba vidi «Rise Vilnius», pašlaik nav pieņemti.

«Barclays» tehnoloģiju centrs Viļņā sāka darboties 2010.gada maijā. 2014.gadā «Barclays» Lietuvas galvaspilsētā atklāja cilvēkresursu pārvaldības centru.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

ABLV Bank likvidators atguvis aktīvus 33 miljonu eiro vērtībā

ABLV Bank likvidators atguvis aktīvus 33 miljonu eiro vērtībā

ABLV Bank likvidators līdz šim atguvis aktīvus 33 miljonu eiro vērtībā, liecina bankas pārskats. Jūlija beigās bankas kopējais aktīvu apjoms bija 2,4 miljardi eiro, bet noguldījumu apmērs – 1,6 miljardi eiro. Bankas kapitāla un...

Reklāma