Dienas Bizness

 • 18 otrdiena,
  septembris

  Liesma, Elita, Alita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8888

  USD: 1.1671

Ekonomika

Foto: no kompānijas mājaslapas

Sungate nedrīkstēs reģistrēt komercķīlas

Transporta pakalpojumu uzņēmumam SIA «Sungate» reģistrēts nodrošinājuma līdzeklis - tam piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Nodrošinājums piemērots 12.martā, balstoties uz Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes lēmumu.

«Lursoft» izziņa liecina, ka SIA «Sungate» uz 2018.gada 7.februāri bija izveidojies nodokļu parāds 109 tūkstošu eiro apmērā.

SIA «Sungate» dibināta 1992.gadā; uzņēmums darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū, apvienojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transporta iespējas, ostas krāvēju pakalpojumus un pārvadājumu dokumentu noformēšanu. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 422 868 eiro.

2016.gadā SIA «Sungate» apgrozījums bija 8,751 miljons eiro, bet uzņēmums darbojās ar zaudējumiem - tie bija 440 tūkstoši eiro. Tajā gadā uzņēmums nodarbināja 52 darbiniekus un tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 133 tūkstoši eiro.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Satiksmes plūsmas mērīšanai Rīgas centrā projektēs 16 uzraudzības punktus

Satiksmes plūsmas mērīšanai Rīgas centrā projektēs 16 uzraudzības punktus

Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) izsludinājis konkursu par satiksmes infrastruktūras uzraudzības punktu ierīkošanu 16 Rīgas centra vietās, lai veiktu satiksmes situācijas novērtēšanu, informē RDSD pārstāve Una Ahuna –...

Reklāma