Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  jūlijs

  Ritma, Ramona

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8930

  USD: 1.1588

Ekonomika

Foto: Edijs Pālens/LETA

DPD Latvija audzis gan apgrozījums, gan peļņa

Pasta sūtījumu piegādātāja SIA «DPD Latvija» apgrozījums 2017.gadā pieaudzis par 22,9% salīdzinājumā ar 2016.gadu - līdz 15,606 miljoniem eiro, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Arī uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas pieaugusi - tā pērn bija 1,341 miljons eiro, kas bija par 36,2% vairāk nekā gadu iepriekš.

Pagājušajā gadā SIA «DPD Latvija» kopējais sūtījumu apjoms pieauga par vairāk nekā 11%. Uzņēmums gada pārskata vadības ziņojumā norāda, ka 2017.gads bijis izaugsmes gads, ko galvenokārt ietekmējusi patērētāju ekonomiskās aktivitātes paaugstināšanās, kā arī e-komercijas popularitātes pieaugums kā Latvijā, tā pārējās Eiropas Savienības valstīs.

SIA «DPD Latvija» izejošo sūtījumu skaita apjoms pieauga par 35%, salīdzinot ar 2016.gadu, bet vietējā tirgū veikto sūtījumu piegādes pieauga par 14%.

Uzņēmums pagājušajā gadā turpināja investēt līdzekļus sūtījumu saņemšanas un nosūtīšanas infrastruktūras pilnveidē, uzstādot papildu automātiskos paku terminālus un pievienojot esošajam sūtījumu saņemšanas un nosūtīšanas tīklam papildus 10 «Circle K» punktus.

SIA «DPD Latvija» 2017.gada finanšu pārskats sīkākai uzziņai pieejams «Lursoft».

SIA «DPD Latvija» dibināts 1998.gadā, un tas ir Francijas pasta grupas «GeoPost» meitas uzņēmums Latvijā. 2016.gadā SIA «DPD Latvija» neto apgrozījums bija 12,703 miljoni eiro un tā peļņa pēc nodokļu nomaksas bija 985 tūkstoši eiro.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Izplatītākie pārkāpumi reģionālo maršrutu autobusos saistīti ar biļešu tirdzniecību

Izplatītākie pārkāpumi reģionālo maršrutu autobusos saistīti ar biļešu tirdzniecību

Šā gada pirmajā pusgadā reģionālo maršrutu autobusos veikti gandrīz 700 pārbaužu, un pārkāpumi konstatēti aptuveni 10% gadījumu, informē Autotransporta direkcija. Joprojām izplatītākie pārkāpumi ir saistīti ar biļešu tirdzniecību. Šogad,...

Reklāma