Dienas Bizness

 • 16 otrdiena,
  oktobris

  Daiga, Dinija, Dinārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8805

  USD: 1.1581

Ekonomika

Foto: LETA

Bērziņš: Visi 270 Vairāk Saules darbinieki varam apsēsties pie melu detektora

«Mēs visi 270 Vairāk Saules darbinieki varam apsēsties pie melu detektora un apliecināt, ka neviens nekad nav iejaucies kasēs, lai sagrozītu datus un apkrāptu valsti,» savā Facebook profilā raksta restorānu tīkla Vairāk saules līdzīpašnieks Endijs Bērziņš. 

«Vakardien uzrunājot visus savus draugus ar lūgumu iesaistīties šajā lietā, es devu viņiem savu goda vārdu, ka mēs to nedarām. Šinī valstī daudziem ir svešs un banāls šis goda vārds, bet ne man. Ja mēs būtu vainīgi es uzrunātu savu advokātu, bet ne draugus,» norāda E.Bērziņš. 

Viņš ir ļoti ieinteresēts, «kādā veidā valsts un tās struktūras mēģinās attaisnoties par šīm 34 kratīšanām 4 personu aizturēšanu un mūsu Vairāk Saules tēla graušanu. Es nojaušu, ka no policijas vadības puses arī ir jautājumi šīs specoperācijas veicējiem, kur ir rezultāti. Rezultātu nav un nebūs. Jo mēs to nedarām».

Db.lv jau vēstīja, ka saistībā ar aizdomām par iejaukšanos kases aparātos, kā rezultātā valstij varētu būt nodarīti 1,5 miljonu eiro zaudējumi, restorānu tīklā Vairāk saules otrdien, 12.jūnijā  tika uzsākta kratīšana un visi restorāni slēgti.

Vairāk saules īpašnieki kategoriski noliedz šādu iespējamību. 

LASI VĒL:

Papildināta - Konkurences cīņa paralizē Vairāk saules biznesu; aizturētas četras personas
«Stāvēt, nekustēties, atdot mobilos telefonus» - Vairāk saules darbinieces atceras notikumus
Papildināta - Vairāk saules: Mēs nekad neesam grozījuši un negrozīsim kases aparātus

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lotos Pharma atver pārstāvniecību Lietuvā

Lotos Pharma atver pārstāvniecību Lietuvā

Latvijas farmācijas zīmols Lotos Pharma atvēris pārstāvniecību Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, informē uzņēmuma pārstāvji. Jaunatvērtā zīmola pārstāvniecība ļaus efektīvāk izplatīt un pārdot Latvijā ražotos farmācijas produktus Lietuvas...

Reklāma