Dienas Bizness

 • 11 pirmdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8753

  USD: 1.1742

Ekonomika

Laimas jaunās ražotnes būvniecība Ādažos sāksies vasarā

Latvijas konditorejas uzņēmums Orkla Confectionery & Snacks Latvija ar Colliers International starpniecību šī gada 6. decembrī noslēdzis līgumu par zemes iegādi Ādažos Laimas ražotnes būvniecībai, informē uzņēmumā. 

Pirkuma līgums paredz zemes iegādi, kā arī ārējo komunikāciju – ceļu pievadu, ūdens, gāzes, elektrības, kanalizācijas, meliorācijas un optiskā interneta izbūvi iegādātajam zemes gabalam. 

Pirms līguma parakstīšanas tika veikta zemes ģeoloģiskā un ekoloģiskā izpēte, lai pārliecinātos par zemes atbilstību un grunts kvalitāti.Rezultāti apliecināja, ka zeme nav piesārņota un tā ir droša ražotnes celtniecībai. Vienlaikus ir izstrādāts jaunās Laimas ražotnes būvprojekts, kas ir iesniegts Ādažu novada domē un ir saņemta būvatļauja, lai varētu turpināt darbu pie detalizētāka tehniskā projekta izstrādes. Būvprojektu pilnībā paredzēts pabeigt nākamā gada maijā, savukārt ražotnes celtniecību plānots sākt 2018. gada vasarā un pabeigt līdz 2019. gada pirmajam ceturksnim, lai 2019. gada nogalē varētu sākt pilnvērtīgu ražošanu jaunajā ēkā. 

Jaunā Laima ražotne atradīsies uz pilnībā jaunbūvētas ielas, kuru nosauks par Laimas ielu, piebilst Orkla Confectionery & Snacks Latvija valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Jau vēstīts, ka uzņēmums nākamo trīs gadu laikā investēs līdz pat 20 miljoniem eiro jaunās Laimas ražotnes būvniecībā un turpmākā attīstībā. 


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

ZM: Latvijā sviesta cena oktobrī bija par 87% augstāka nekā pirms gada

ZM: Latvijā sviesta cena oktobrī bija par 87% augstāka nekā pirms gada

Lai gan Eiropas Savienībā (ES) sviesta cenas sāka pazemināties jau septembrī, Latvijā sviesta cena oktobrī bija par 87% augstāka nekā pirms gada, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) Tirgus un tiešā atbalsta departamenta dati. Ministrijā...

Reklāma