Dienas Bizness

 • 18 otrdiena,
  septembris

  Liesma, Elita, Alita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8888

  USD: 1.1671

Ekonomika

Baltic Block šogad piedzīvojis strauju lēcienu biznesa attīstībā

Baltic Block 2018. gads ir vērtējams kā izaugsmes posms, informē uzņēmums.

2018. gads līdz šim ir iezīmējies kā ļoti augsts lēciens biznesa attīstībā. Investējot vairāk nekā 5,4 milj. eiro, uzņēmums palielinājis ražošanas līniju skaitu no 5 līdz 8, izbūvējuši jaunus ražotnes objektus, kā arī modernizējuši kalti. Tieši modernizētā ražotne uzņēmumam sniedz tos nepieciešamos instrumentus, lai sekmīgi konkurētu ar nozares pašiem lielākajiem uzņēmumiem no Polijas, Vācijas un Itālijas.

Septiņu gadu laikā, pakāpeniski kāpinot jaudu, kvalitāti un kopsummā uzņēmumā investēti aptuveni 30 milj. eiro, tādējādi panākot, ka uzņēmums šobrīd strādā 25 valstīs, apkalpojot arī tādus tirgus, kā ASV, Katara, Ķīna, Apvienotie Arābu Emirāti un praktiski visu Eiropu.

Baltic Block vēsturiski ir rūpējies par energoefektīva un uz ilgtspēju orientēta biznesa praktizēšanu. Uzstādot jaunās tehnoloģijas, uzņēmums palielinājis ražošanas lietderības koeficientu par 30%, turklāt ražotne nodrošina nemainīgi augstvērtīgu kvalitāti skaidu kaltēšanā, spējot to izkaltēt līdz pat 2% mitruma līmenim.

Ja pirms četriem gadiem Baltic Block ražošanas jaudas aprobežojās ar aptuveni 4000m3 mēnesī, tad šodien uzņēmums spēj saražot un piegādāt jau 11 500 m3 gatavās produkcijas mēnesī. Turklāt, neskatoties uz ievērojamo jaudu pieaugumu, pieprasījums pēc Latvijas produkta ir tik liels, ka šobrīd jaunu klientu pasūtījumus kompānija spēs sākt ražot tikai 2019. gada pirmā ceturkšņa otrajā pusē.

Baltic Block ir viens no modernākajiem presētu kokskaidu palešu bloku ražotājiem Eiropā, kas 95% no savas produkcijas eksportē uz 25 pasaules valstīm.


Komentāri

Reklāma