Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  jūlijs

  Ritma, Ramona

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8930

  USD: 1.1588

Ekonomika

Foto:jelgava.lv

Noslēgts būvdarbu līgums par Vecpilsētas ēku pārbūvi un restaurāciju Jelgavā

ERAF līdzfinansētā projekta ietvaros Jelgavas pilsētas pašvaldība noslēgusi būvdarbu līgumu par ēku Vecpilsētas ielā 14 un Krišjāņa Barona ielā 50 pārbūvi un restaurāciju ar SIA «ReRe Meistari», informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Plānots, ka darbi objektā sāksies maijā un noslēgsies 2019.gada beigās.

Saskaņā ar projekta ieceri, restaurējot un pārbūvējot valsts nozīmes arhitektūras pieminekli - ēku Vecpilsētas ielā 14 un ar to saistīto infrastruktūru - ēku Krišjāņa Barona ielā 50, Jelgavā veidos jaunu tūrisma objektu - Zemgales restaurācijas centru, kas piedāvās restaurācijas pakalpojumus vismaz trim materiālu grupām - tekstilam; arheoloģijai un metālam; stiklam, porcelānam un keramikai.

Centrs nodrošinās restauratoru darbnīcu pieejamību kultūrvēsturisko un citu nozīmīgu priekšmetu restaurācijai, iespēju interesentiem klātienē iepazīties un izzināt restaurācijas procesa gaitu, kā arī piedāvās citus tūrisma un izglītojošus pakalpojumus. Plānots, ka centrs savu darbību uzsāks 2020.gada otrajā pusē.

Būvdarbu līguma kopējā summa ir 1 784 264 eiro, t.sk. PVN 21% - 309 665 eiro. Objektā būvuzraudzību veiks SIA «Jurēvičs un partneri». Pakalpojuma izmaksas - 31 581 eiro, t.sk. PVN - 5481 eiro.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Arčers ievērojami palielinājis apgrozījumu un peļņu

Arčers ievērojami palielinājis apgrozījumu un peļņu

2017.gadā būvniecības uzņēmums SIA «Arčers» sasniedzis apgrozījumu 59,194 miljonu eiro apmērā, kas bija divas reizes vairāk nekā 2016.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 27,490 miljoni eiro, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis. SIA «Arčers»...

Reklāma