Dienas Bizness

 • 22 pirmdiena,
  oktobris

  Īrisa, Irīda, Airisa

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8802

  USD: 1.1470

Būvniecība un īpašums

Atklās jaunas kopstrādes telpas uzņēmējiem    8

Turpinot Jaunās Teikas attīstību, Hanner uzņēmumu grupa uzsākusi biroju telpu rezervāciju jaunajās kopstrādes (coworking) telpās Teikums, kuru oficiālā atklāšana iecerēta maija beigās, informē uzņēmumā.

Coworking telpās Teikums būs vairāk nekā 150 vietas darbam un, lai gan oficiālā telpu atklāšana plānota maija beigās, pirmie biroji jau esot rezervēti un tiek ikdienā izmantoti jau šobrīd.

«Strādāšana coworking vidē ir vislabāk piemērota uzņēmumiem dinamiskās attīstības fāzē, kas tuvākā gada laikā plāno paplašināties, kā arī individuāli strādājošiem profesionāļiem,» stāsta kopā strādāšanas telpu Teikums vadītājs Oļegs Ņikitins.

Teikuma interjera dizainu veidojuši daudzsološie arhitekti Kārlis un Rita Lauderi. Apvienojot to ar Hanner uzņēmumu grupas zināšanām efektīvu un pārdomātu biroju veidošanā, ir radītas mūsdienīgas, mājīgas telpas darbam, kurās būs patīkami strādāt katru dienu.

«Mūsu nomnieki ir lieli, starptautiski uzņēmumi, kuriem būtiska ir talantīgu darbinieku piesaiste un noturēšana ilgtermiņā. Redzam, ka pārdomāti veidota vide kā darbam, tā atpūtai, ir atslēga šīs vajadzības risināšanai. Jauno Teiku esam apzināti attīstījuši kā gudru rajonu dinamiskiem pilsētniekiem, kas piemērots gan dzīvošanai, gan strādāšanai mūsdienīgiem, talantīgiem cilvēkiem. Kopā strādāšanas telpas Teikums ir viens no soļiem rajona attīstībā,» stāsta Hanner uzņēmumu grupas valdes loceklis Mindaugas Valuckas.

Pasaulē coworking jeb kopā strādāšanas darba vietu skaits pieaug vidēji par 30% gadā. Sekojot šī koncepta veiksmei, arvien vairāk arī lieli, mūsdienīgi, starptautiski uzņēmumi, kā, piemēram, Lego, Uber, Airbnb, ievieš šādu strādāšanas formātu savos birojos.

Pēc pēdējās kārtas darbu pabeigšanas Jaunajā Teikā būs vairāk nekā 800 dzīvokļu un vairāk nekā 3500 darba vietu biroju ēkās. Jaunās Teikas izveidē 10 gadu laikā kopumā investēti 60 miljoni eiro.

DB jau rakstīja, ka pērn septembrī Rīgas vēsturiskajā centrā tika atvērta jauna kopstrādes (coworking) telpa OraculeTang space, kas iekārtota starptautisko investīciju holdinga Social Discovery Ventures ēkas divos stāvos.

 

Komentāri

 • Milda

  pirms gada, 2017.04.27 14:54

  +1 -0

  Glītas telpas un foršs nosaukums!

  • dfg

   pirms gada, 2017.04.27 14:57

   +1 -0

   Par telpam un nosaukumu piekritu, bet ka var stradat bez normalam mebelem?

  • to dfg

   pirms gada, 2017.04.27 16:44

   +3 -0

   Kādas normālās mēbeles tev nepieciešamas? Tie kas šādās vietās parasti strādā ir IT vai kādi kreatīvie biznesiņi, viņiem nav nepieciešami plaukti mapēm. Pats strādāju marketinga nozarē, man ir tikai viena mape un tā pati pustukša.

 • UDO

  pirms gada, 2017.04.27 15:22

  +1 -0

  Malači!
  Cilvēki ir tik dažādi. Noteikti kādam noderēs arī šāds biroja risinājums.
  Vai attīstītājam pasākums būs ar plusiem, rādīs laiks.

 • skrūvbeņķis

  pirms gada, 2017.04.28 09:21

  pirmajā mirklī sapriecājos, ka telpas kokapstrādei. Bet nē, atkal ņurcīšanās vieta visādiem bārdainiem kafijturzu nēsātājiem wanabī hipseriem un metroseksuāļiem.

 • Nesaprotu

  pirms gada, 2017.04.28 14:47

  +1 -1

  Tās ir darba telpas – vai “zelta jaunatnes” tusiņu vieta ? Kur atnākt patusēt un izrādīties ar savu jaunāko, tētuka nopirkto, Apple ?

  • Milda

   pirms gada, 2017.04.29 16:59

   +0 -0

   Bet vai tad Tev / man / jebkuram no tā kaut kas mazāk dzīvē tiek, pat ja tur kāds tikai zīmējas, nevis strādā?

 • ha

  pirms gada, 2017.05.02 17:30

  +0 -0

  Kopstrāde, kas tas par vārdu, maz ka tizls saliktenis, bet vēl izklausās pēc kokapstrādes.

Reklāma