Dienas Bizness

 • 23 otrdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8843

  USD: 1.1494

Dzīvesstils

Foto: pixabay

Vācijas bankas atlaidušas 188 tūkstošus darbinieku un digitalizācija liks atlaist vēl vairāk

Kopš 2000.gada Vācijas bankas atlaidušas aptuveni 188 tūkstošus darbinieku, taču daudzi strādājošie aizvien satraucas par digitalizācijas ietekmi uz nodarbinātību, raksta Bloomberg.

40% privātbaņķieru nozarē strādājošo uzskata, ka digitalizācija nākamo divu gadu laikā pasliktinās nodarbinātības perspektīvas, liecina Bloomberg veiktā aptauja. 2015.gadā bažas par šo faktu pauda 31% aptaujāto. Tajā pašā laikā to skaits, kuri paredz uzlabojumus darba tirgū, saglabājies nemainīgs – 25%.

«Daudzi aizdevēji patlaban maina biznesa modeļus, un digitalizācijas rezultātā samazina darba vietu skaitu, taču rodas arī jauni amati, īpaši saistībā ar banku pakalpojumu un IT sinerģiju, skaidro privātbaņķieru eksperts Karstens Rogge-Strangs. Tāpat aug pieprasījums pēc speciālistiem regulācijas, atbilstības un kontroles amatiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Maksātnespējas kontroles dienesta direktora amatā uz noteiktu laiku apstiprina Baibu Bangu

Maksātnespējas kontroles dienesta direktora amatā uz noteiktu laiku apstiprina Baibu Bangu

Otrdien, Ministru kabinets apstiprināja Maksātnespējas kontroles dienesta (MKD) direktora amatā uz noteiktu laiku pašreizējo direktora vietnieci Baibu Bangu.  Šāds lēmums tika pieņemts, jo Maksātnespējas kontroles dienesta direktore...

Reklāma