Dienas Bizness

 • 16 ceturtdiena,
  augusts

  Astra, Astrīda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8913

  USD: 1.1321

Karjera

FOTO: DB viesojas Vitol grupas uzņēmumu jaunajā birojā

Klasika izteiksmīgā interjerā, nepazaudējot mājīgumu un funkcionalitāti - šādas vadlīnijas ieturētas, veidojot Vitol grupas uzņēmumu (Latvijas kuģniecība, LSC, LatrosTrans, Vitol Baltic) jauno mājvietu, kas iekārtota A klases biroja centra Place Eleven 8. stāvā. 

Iepriekš visi grupas uzņēmumi 12 gadus atradās biroja ēkā Elizabetes ielā, kur darba vietas bija izkārtotas sešos stāvos. Biroja interjera izveide tika uzticēta arhitektu birojam OpenAD. 

«Iepriekšējā birojā mums kļuva par šauru, jo līdz ar jaunu kuģu iegādi palielinās arī flotes un biroja darbinieku skaits. Patlaban kopumā mums ir 27 kuģi. Vadība nolēma nevis ieguldīt vecajā ēkā, bet gan jaunā, modernā birojā, esam apdzīvojuši nepilnus 1200 m2. Patlaban visos grupas uzņēmumos strādā 78 cilvēki, bet vēl ir vietas komandas skaitu par 20% palielināt. Darba vietas jau ir sagatavotas. Ja būs lielāka izaugsme, ir iespēja biroju arī pārplānot,» atklāj Vitol grupas uzņēmumu sabiedrisko attiecību un personāla vadītāja Ilze Stangaine.

«Mērķis bija radīt kvalitatīvu vidi no visiem aspektiem. No darba devēja puses tika izvirzītas prasības nodrošināt visiem darbiniekiem vienlīdzīgas iespējas, kas, manuprāt, ir reti. Klients ir izglītots un pats saprot, ko nozīmē novērtēts darbinieks, līdz ar to ņemtas vērā pat mazākās vajadzības, kas ir nepieciešamas komandai – sākot ar ergonomiskiem galdiem, krēsliem, patīkamu vidi, kvalitatīviem materiāliem, akustiku, kas ietekmē biroja klimatu kopumā,» stāsta biroja OpenAD līdzīpašniece, interjera arhitekte Zane Tetere-Šulce. 

Visu rakstu Kuģniecības jaunās mājas lasiet trešdienas, 25.aprīļa laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Kādas algas saņem Latvijā?

Kādas algas saņem Latvijā?

2018. gada 2. ceturksnī Latvijā bija nodarbināti 909,6 tūkstoši jeb 64,4 % iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma rezultāti.  TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:  Būvkompānijas...

Reklāma