Dienas Bizness

 • 18 ceturtdiena,
  oktobris

  Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8795

  USD: 1.1530

Dzīvesstils

FOTO: 38 miljonus eiro vērto karalisko kāzu suvenīri

Strauji tuvojas britu prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas noliktais kāzu datums – 19. maijs, līdz ar to visi Lielbritānijas veikali ir pārpildīti ar suvenīriem, kas veltīti šai tēmai.

Kopš 1993. gada «Royal Collections Trust» ir ražojuši karaliskās ģimenes oficiālos suvenīrus, un, lai atzīmētu prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas, izgatavoti jauni suvenīri. Saskaņā ar mazumtirdzniecības pētījuma centra datiem, šī joma ir plaukstoša - ik gadu Lielbritānijas iedzīvotāji un tūristi, iegādājoties karaliskās ģimenes suvenīrus, iztērē vairāk nekā 260 miljonus eiro.

Kopējās kāzu izmakas ir aptuveni 38 miljoni eiro, liecina neoficiāli aprēķini. Lielāko daļu no summas veido karaliskās ģimenes un viesu drošības izmaksas.

Meganas Mārklas ziedu izmaksas pārsniedz 130 270 eiro, deserta, sudraba paplāšu summa sasniedz 30 791 eiro un deserti nepārtraukti tiks atdzesēti ar sistēmu, kura izmaksā 1,1 miljonus eiro. Medusmēneša izmaksas ir 142 112 eiro, norises vietas izmaksas sasniedz 414 495 eiro, ēdināšana 338 702 un dzērieni 228 564 eiro.

Kensingtonas pils izplatījusi paziņojumu, ka uz kāzām, kas notiks Svētā Jura kapelā Vindzoras pilī, ielūgti arī 2640 viesi no tautas, kas svinību norises vietā sagaidīs līgavu un līgavaini un pārējos kāzu viesus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: TOP 10 pasaules ilgākie lidojumi

FOTO: TOP 10 pasaules ilgākie lidojumi

Mūsdienās nav vajadzīgas 80 dienas, lai apceļotu pasauli, nepieciešami tikai daži pārlidojumi un esi jau galamērķī. Īsie pārlidojumi ir lieliski un ērti, bet garie lidojumi tomēr ir iespaidīgāki. Lidojumu kompensāciju pieprasījumu...

Reklāma