Dienas Bizness

 • 17 piektdiena,
  augusts

  Vineta, Oļegs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8950

  USD: 1.1370

Dzīvesstils

Auto Latvijas ceļiem

Jaunākā Subaru Outback vizuālie uzlabojumi ir tik niecīgi, ka tos pat zinātājiem pamanīt nebūs viegli

Tomēr tādu ir gana daudz.

Latvijas koplietošanas ceļiem neko piemērotāku par Subaru Outback nevar vēlēties. Šis auto, līdzīgi kā talantīga un čakla lauku saimniece ar veselīgiem apaļumiem, prot visu. Ar standartā uzstādīto Subaru Symetrical All Wheel Drive (AWD) pilnpiedziņas sistēmu Outback omulīgi jutīsies pat īpaši sarežģītos braukšanas apstākļos, izpildot to pašu, kas ir pa spēkam kārtīgam džipam ar pazeminātajiem pārnesumiem. Kritiskākajos brīžos, kad ar atslēgtu pretbuksēšanas sistēmu nepietiks, var likt lietā X-Mode sistēmu, kas līdz 40 km/h lielam ātrumam salāgos transmisijas, motora un elektronikas vagaru darbu tā, lai Outback spētu izkārpīties no draudīgākiem brikšņiem.

Daudzpusīgs un uzticams auto, ar perfekti pieslīpētu tehnisko atbalstu un, kas nav mazsvarīgi, ar lielisku salona trokšņu izolāciju, kas tagad līdzināsies premium klases standartiem.

Pie Subaru Outback stūres pavadītais laiks paskries nemanot, ar to ir patīkami braukt, un tas nenogurdinās, braucot arī lielākus attālumus. Vienīgā bēda, ka līdz ar uzlabotā Outback parādīšanos atvadas ir teicis 150 ZS jaudīgais dīzelis. Vismaz paredzamā nākotnē būs jāiztiek ar tikai 175 ZS jaudīgo 2,5 litru tilpuma benzīnmotoru, kas sapārots ar Lineartronic variatora tipa automātu.

Patīkami, ka uzlabojumi un papildu aprīkojuma elementi nav palielinājuši Outback cenu, proti, bāzes aprīkojuma Outback cena būs, sākot no 31 990 eiro, bet glaunākajā Summit aprīkojumā – 38 tūkst. eiro.

Visu rakstu Labam daudz nevajag lasiet 18. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Samazinājies automašīnu zādzību skaits

Samazinājies automašīnu zādzību skaits

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu būtiski samazinājies auto zādzību skaits, īpaši jauno auto segmentā, liecina Gjensidige Latvija pieejamā informācija. Laika posmā no 1. janvāra līdz 30. jūnijam par aptuveni pusi samazinājies zagto...

Reklāma