Dienas Bizness

 • 20 otrdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8817

  USD: 1.2340

Dzīvesstils

Foto: Paula Čurkste/ LETA

Rīgā darbu sāks slidotavas un slēpošanas trases

Līdz ar sala iestāšanos Rīgā sāk darboties dabīgā ledus slidotavas un arī slēpošanas trases, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Šobrīd iedzīvotājiem ir pieejama viena mākslīgā ledus slidotava, kura no decembra darbojas laukumā pie Rīgas Kongresu nama, bet tuvākajās dienās sāks darboties arī dabīgā ledus slidotava pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas (Maskavas iela 273) un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c). Top slidotavas pie Reģionālajā sporta centra «Sarkandaugava», kas atrodas pie Bērnu un jauniešu centra «Laimīte» (Sarkandaugavas iela 24), kā arī Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā (Uzvaras bulvāris 15), kuras darbu varētu uzsākt šīs nedēļas nogalē. Vēl viena mākslīgā ledus slidotava, kas atrodas pie Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) būs pieejama februāra sākumā, pēc Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas «Rīgas Dinamo» spēles pret «Minskas Dinamo» komandu.

Pie visām slidotavām darbosies inventāra nomas punkti.

Savukārt slēpošanas iespējas tiks nodrošinātas četrās trasēs. Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, kur trase jau darbojas, no 20. janvāra slēpošanas trase būs pieejama arī Lucavsalā, kā arī pie Rīgas 84. vidusskolas un Anniņmuižā. 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Ieguldot 800 tūkstošus eiro, Rīgā atvērta ART viesnīca Sherlock

Ieguldot 800 tūkstošus eiro, Rīgā atvērta ART viesnīca Sherlock

Februārī Vecrīgas centrā, Mazā Monētu ielā 3, atvērta jauna ART viesnīca Sherlock.  Viesnīcā «Sherlock» ir septiņpadsmit dažādu kategoriju apartamenti: trīs luksusa apartamenti, vienpadsmit augstākās kategorijas (superior) apartamenti un...

Reklāma