Dienas Bizness

 • 24 trešdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8810

  USD: 1.1478

Dzīvesstils

Ceļojums: Ar atvērtu sirdi pretim nezināmajam

#Pīkstēšana un īdēšana šajā ceļojumā bija jānoliek maliņā un jācenšas izmēģināt visu to, ko Vjetnama sniedz.

Iesaka Ilona Bukša, Forevers mārketinga nodaļas vadītāja

Pirms ceļojuma uz Vjetnamu, par šo valsti neko daudz nezināju un arī necentos uzzināt visaptverošu informāciju, lai saglabātos pārsteiguma efekts. Biju vien redzējusi brīnišķīgas fotogrāfijas ar Halongas līci (Ha Long Bay), kas ir iekļauts arī UNESCO pasaules mantojumu sarakstā, un to vēlējos redzēt savām acīm. Līdz šim mēdzu atvaļinājumos doties uz vietām, kas nodrošina augstu komforta līmeni, bet šis brauciens bija pretstats manai iepriekšējai pieredzei, jo pirmo reizi braucu kompānijā ar 11 nepazīstamiem cilvēkiem un savu atpūtu uzticēju man nezināmai aģentūrai, kas solīja piedzīvojumus un tādus patiesi arī sniedza. 

Ar mugursomu, kuras svars nepārsniedz 10 kg, devos divarpus nedēļu ilgā ceļā pretim nezināmajam, bet jāatzīst, ka šis bija mans labākais ārvalstu ceļojums, kas sniedza ne tikai jaunas emocijas un iespaidus, bet arī palīdzēja iegūt spēcīgu enerģijas lādiņu. Šajā braucienā nebija ne miņas no pieczvaigžņu viesnīcām un nomātiem auto, jo braucām tikai un vienīgi ar sabiedrisko transportu un ēdām ēstuvēs, kurās ikdienā maltīti ietur arī vietējie. Pīkstēšana un īdēšana šajā ceļojumā bija jānoliek maliņā un jācenšas izmēģināt visu to, ko Vjetnama sniedz. Man nepārtraukti nācās piedzīvot ko jaunu, pārvarēt savas bailes vai apgāzt stereotipus, sākot jau ar to, ka pirmajā dienā pusdienās mums pasniedza čūskas, bet naktsmājas tika ierādītas šķūnī.

Visu rakstu Ar atvērtu sirdi pretim nezināmajam lasiet piektdienas, 12.janvāra laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Gastrobārs T73 slēgts uz visiem laikiem

Gastrobārs T73 slēgts uz visiem laikiem

Gastrobārs T73 bijis spiests pārtraukt savu darbību, liecina restorānu grupas Resto Rātors dibinātāja Viktora Ravdives paziņojums sociālajā tīklā Facebook. Restorānu grupai Resto Rātors vairs neesot nekādas saistības...

Reklāma