Dienas Bizness

 • 21 otrdiena,
  augusts

  Janīna, Linda

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8948

  USD: 1.1420

Citas ziņas

Publicitātes foto

Virši-A izpilddirektors būs Citadele finanšu daļas vadītājs Jānis Vība

Par degvielas tirgotāja AS VIRŠI-A izpilddirektoru iecelts Jānis Vība, kuram ir vairāk nekā 12 gadu pieredze banku sektorā, informē uzņēmumā. 

Vība pēdējo trīs gadu laikā strādājis AS Citadele banka, kur sākotnēji pildījis Finanšu plānošanas un kontroles nodaļas vadītāja pienākumus. Tam sekoja pievienošanās bankas vadības komandai, kļūstot par Finanšu daļas vadītāju, kur pienākumos ietilpa atbildība par AS Citadele banka koncerna finanšu procesiem, kā arī koncerna stratēģijas plānošana un izpildes pārraudzība.

Pirms tam Jānis Vība  bijis daļa no AS GE Money Bank vadības komandas, kur no 2012. līdz 2014. gadam pildījis bankas valdes locekļa un finanšu direktora pienākumus. 

«Esmu pārliecināts, ka līdzšinējā mana darba pieredze dažādu uzņēmumu stratēģiju izstrādē ļaus man veiksmīgi īstenot iesākto uzņēmuma darbības stratēģiju un izstrādāt jaunus ilgtermiņa attīstības plānus,» saka J.Vība. 

Viņš absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga), papildinot savas profesionālās zināšanas dažādās starptautiski atzītās apmācībās.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta - Plašajā ugunsgrēkā degusi MikroTik vecā ražotnes ēka

Papildināta - Plašajā ugunsgrēkā degusi MikroTik vecā ražotnes ēka

Plašais ugunsgrēks, kas šorīt izcēlās angāra tipa ēkā pie Rumbulas, ir ierobežots, bet satiksme Maskavas ielā ir daļēji atjaunota. Aculiecinieki sociālajā tīklā Twitter ziņo, ka degusi uzņēmuma uzņēmuma Mikrotīkls, kas zināms...

Reklāma