Dienas Bizness

 • 22 pirmdiena,
  oktobris

  Īrisa, Irīda, Airisa

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8802

  USD: 1.1470

Citas ziņas

Foto: Edijs Pālens/LETA

Vējonis aicina būt pārliecinātiem par Latviju un uzticīgiem tai  5

Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā apsveikumā Satversmes sapulces sasaukšanas dienā aicina atcerēties, ka 1920. gada 1. maijā tautas ievēlēti priekšstāvji sāka darbu pie Latvijas pamatlikuma, kas nostiprināja nesen izveidotās valsts pamatus un ļāva tai strauji attīstīties turpmākajos gados.  

«Latvijas Satversmes sapulces pieņemtā Satversme uzturēja ļaudīs cerību uz brīvības atgūšanu okupācijas laikā, uz Satversmes pamata mēs atjaunojām savu valstisko neatkarību, Satversmē nolemtais mūs iedvesmo turpmākajiem darbiem Latvijas labā,» apsveikumā norāda Valsts prezidents.

«Latgales kongresa simtgadē jāatceras, ka Satversmes sapulce vainagoja Latvijas tautas apvienošanos vienā valstī. Savus delegātus Latvijas nākotnes izlemšanai ievēlēja visi jaunās valsts novadi - Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale. Ievēlēto deputātu vidū bija ievērojamākie Baltijas latviešu, Latgales latviešu un Latvijā dzīvojošo mazākumtautību pārstāvji. Kopā Latvijas nākotni veidoja Jānis Čakste un Rainis, Francis Trasuns un Francis Kemps, Pauls Šīmanis un Mordehajs Dubins. Godināsim mūsu valsts dibinātājus, kuru godprātīgais darbs un ticība Latvijai ir devusi iespēju šodien mums pašiem lemt savu un savu bērnu nākotni,» aicina R.Vējonis.

«Būsim pārliecināti par Latviju un uzticīgi tai! Būsim vienoti ap mūsu sarkanbaltsarkano karogu un Latvijas Satversmes sapulces doto Satversmi, lai Latvija būtu mūžam plaukstoša!,» apsveikumā norāda Valsts prezidents.
 

Komentāri

 • аудитория

  pirms gada, 2017.05.01 13:09

  +4 -2

  Būsim lojāli Latvijai, nevis tiem, kam līgums ar "Единая Россия".

 • uuu

  pirms gada, 2017.05.01 15:28

  +1 -1

  Neko nesvinu. Šodien jāstrādā.

 • hmm

  pirms gada, 2017.05.01 16:26

  +7 -1

  Cilvēki ir uzticīgi Latvijai,tikai ne tiem kas sēž Saeimā un valdības ēkā

  • paradoksiņu nejūtat?

   pirms gada, 2017.05.01 21:50

   +2 -0

   Un kurš tad tos neuzticamos Saeimā iesēdina? Tie, kas ir uzticīgi Latvijai, vai tad ne?

 • VVZ

  pirms gada, 2017.05.02 11:12

  +4 -0

  Par ko ir jābūt pārliecinātam? Par Prezidentu bez harizmas, bez idejām, slimu un pelēku cilvēciņu? Par Saeimu un valdību, kura tik vien spēj kā celt nodokļus, nodevas un naudas sodus, ieviest arvien jaunus un jaunus ierobežojumus un represijas? Un kam jābūt uzticīgam- zemei, kura ir izpārdota dāņiem? Zviedru bankām? Jūrmalai, kas ir iztirgota austrumu "investoriem" un kurā bez 2 EURO pat nedrīkst iebraukt? VIDam un vēl 14 institūcijām, kuras var ierasties pie jums un sodīt? Partijām????

Reklāma