Dienas Bizness

 • 19 piektdiena,
  oktobris

  Elīna, Drosma, Drosmis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8784

  USD: 1.1505

Citas ziņas

FOTO: 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze

Piektdien notika 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze. 

Ar pirmo numuru 13.Saeimas vēlēšanās startēs Latvijas Krievu savienība, šodien tika noskaidrots Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) notikušajā parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē parlamenta Sarkanajā zālē.

Pirmais kārtas numurs dod tiesības atrasties vēlēšanu zīmju komplekta, kas tiek izsniegts vēlētājiem izvēles izdarīšanai, augšpusē.

Ar otro numuru startēs Jaunā konservatīvā partija, ar trešo - Rīcības partija, bet ceturtais numurs Saeimas vēlēšanās būs nacionālajai apvienībai Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK.

Piekto kārtas numuru izlozēja partija "Progresīvie", bet sesto - Latvijas centriskā partija.

Septītais numurs izlozē tika partiju apvienībai LSDSP/KDS/GKL, astotais - partijai "o sirds Latvijai, devītais - partijai "Saskaņa", bet desmitais - partiju apvienībai Attīstībai/Par!.

Latvijas Reģionu apvienība izlozēja 11.numuru, Latviešu nacionālisti - 12.kārtas numuru, bet 13.numurs tika partiju apvienībai "Jaunā Vienotība".

Ar 14.numuru Saeimā startēs Par Alternatīvu, 15.kārtas numurs būs partijai KPV LV, bet pēdējais kandidātu saraksts vēlēšanu biļetenu komplektā ar 16.numuru būs Zaļo un zemnieku savienība.

13.Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

CVK apstiprina 13.Saeimas vēlēšanu rezultātus

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien apstiprināja 13.Saeimas vēlēšanu rezultātus. Saskaņā ar oficiālajiem rezultātiem partijai «Saskaņa» jaunajā parlamenta sasaukumā būs 23 vietas, partijai «KPV LV» un Jaunajai konservatīvajai partijai...

Reklāma